SÚSTREDENIE

 

PD V.Ripňany nášmu športovému klubu zapožičalo chatu VRBOV, ktorá sa nachádza pri Tatranskej Štrbe. Naši reprezentanti tam absolvovali zimnú prípravu v dňoch od  30.1.  do  3.2.2013. Hráči boli pod vedením trénera  JELŠICA J.  a  realizačného týmu - Kubala  I,  Csóka M, Fekete M.st., Hertel M.  HRÁČSKY  KÁDER  -  Vlasák M, Hertel J, Mikula T, Hanzlík M, Bosý F, Minks M, Fekete M. ml., Herák R, Fábry M, Velič A, Chovanec V, Dunka M, Bajzík M, Greguš T, Halás J, Hubinský P, Mizerák M, Štetka J, Štetka A, Knížat A.

K tomu, aby sa takéto sústredenie uskutočnilo prispelo aj viacero ľudí a touto cestou im chceme poďakovať - PD V.RIPŇANY - zabezpečenie chaty, OÚ V.RIPŇANY - povoz, Mäsiarstvo -  p. Krajčík, POTRAVINY - p. Fico, POTRAVINY - p. D.Štetková.  Hráči a realizačný tým si prispeli každý sumou po 10 eur.

/  www.agro-vrbov.sk  /                                                                           autor - tajomník Fekete Miloš

 

SÚSTREDENIE  -  VRBOV - V.TATRY  od 30.1. do 3.2.2013

Sústredenie splnilo svoj význam, zúčastnilo sa na ňom 20  futbalistov + 3 trénery + 2 členovia výboru. Od príchodu , až do ukončenia sme išli podľa pripraveného plánu. Prialo nám aj počasie, nikto sa vážnejšie nezranil a všetkých 8  tréningov a ranné rozcvičky absolvovali všetci hráči z čoho som mal, ako tréner, veľkú radosť. Niektorí hráči mali síce problémy s kondíciou, čo som predpokladal, boli zanedbaní z minulosti , snažili sa to prekonať, z čoho som mal aj ja dobrý pocit. S disciplínou a poriadkom neboli žiadne problémy, začo patrí všetkým poďakovanie. Medzi sebou vychádzali kamarátsky, rešpektovali sa navzájom, mladí - starí, a môžem povedať, že kolektív sa posilnil. O kuchyňu  a jedlo pre všetkých sa starali 3 členovia výboru s hlavným kuchárom M.Csókom, pomocníkmi boli - M.Hertel a Fekete M, začo im patrí veľké poďakovanie.Jedlo bolo výborne pripravené, chutné a bolo ho dostatok. V piatok podvečer sme oslávili aj narodeniny kapitána mužstva J.Hertela - štrngli sme si so šampanským a chlapci z izby č. 4 mu upiekli štrúdlu a koláč so sviečkami. V priebehu sústredenia boli aj osobné pohovory s hráčmi jednotlivo s trénermi, ktoré mali svoj význam. Bola vykonaná aj prehliadka izieb s trojčlennou komisiou - Jelšic, Kubala, Fekete , ktorá mohla dopadnúť aj lepšie, čo sa do budúcna musí zlepšiť. O fotky zo sústredenia sa po celý čas staral Fekete Miloš, začo mu patrí veľké poďakovanie.

Na záver , by som chcel poďakovať všetkým sponzorom  PD Radošinka, na čele s p. Miškolcim a p. Korcom. Ďalej p.Krajčíkovi za poskytnutie mäsa a mäsových výrobkov, p.Ficovi - Potraviny, p. Štetkovej za dodanie potravín, ktoré sme potrebovali.

Poďakovanie patrí Obecnému úradu na čele so starostom Balážikom J.  a Krištofom J., ktorí nám zabezpečili dopravu na sústredenie.Poďakovanie patrí aj členom  OFK, na čele s predsedom MVDr. Minksom a ostatnými, ktorí nám pri futbale pomáhajú. V dnešnej dobe a zlej ekonomickej situácii si takéto niečo môže málokto dovoliť. Ale za pomoci týchto ľudí, čo som spomenúl, sa nám to podarilo zrealizovať - ešte raz im zato patrí veľká vďaka.

V boji o postup do Majsrovstvo okresu, by nám toto sústredenie mohlo pomôcť. A ja, za všetkých hráčov prehlasujem, že urobíme preto všetko, aby sme to dokázali. Máme aj svoju HYMNU, ktorú som zložil a ktorú sme si aj na sústredení zaspievali, ktorá znie takto -

NAD TATROU SA BLÝSKA, VIDÍME TO Z BLÍSKA,

NAD TATROU SA BLÝSKA, VIDÍME TO Z BLÍSKA,

VIDÍME TO CHLAPCI, ZAČNE SA TO V MARCI, RIPŇANY OŽIJÚ!

VIDÍME TO CHLAPCI, ZAČNE SA TO V MARCI, RIPŇANY OŽIJÚ!

Tréner dorastu Kubala Ivan zložil pokrik po vyhratom zápase - CIKY, CAKA, CIKY CAK,  VYHRALI  SME,  JE TO TAK,  TATRY  BOLI  TATRY,  ALE  SME                                                                                                 TO  ZMÁKLI.....HEJ, HÉJ, HEJ !!!

/  Mená hráčov, ktorí sa zúčastnili sústredenia sú  v prvom bloku /

                                                                                                           autor - tréner A-mužstva JELŠIC  Jozef